gulet kiralama fiyatları Seçenekler

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Zerzevat, Ten, Balık, Kükremek Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Sonuç, unlu mamüller, Çerez vb. kabilinden gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler dargın ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına mutabık bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı akşamlarda su üzerinde mangal mimarilmaktadır. Grup içinde vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Lokantamız bu kişilerin dilek ve ihtiyaçları doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Important Group Travel web sitesi içerisinde mevzi yer bütün sağlam, tasvir ve içeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Tek şekilde edisyonlı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (eder, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki sargılayıcılığı olmadığı üzere, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve hayalî mağaza mesuliyetli tutulamaz.

Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı katlayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede batmak masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve tüm misafirler bâtınin yeterli şemslenme minderlerine sahiptir.

Mücbir sebepler evetğu takdirde, Yat Pakt dilediği dakika rastgele bir turu iptal edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten zait sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin fiilleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere başka bir alternatif sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara vakıf iadesi gestaltlır.

Important Yachting olarak Gulet M200 yatını mai yol ciğerin gulet kiralamak isteyen siz altın misafirlerimize tahsis etmekten önemli bahtiyarlık duyacağız.

Bazı yatlarda 7 günden henüz azca Charter Yat kiralama kabil olmaktadır ve ceninisakıt mevsim dönemlerinde birkaç muhtıra charter mümkündür. İlk gündüz öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son zaman öğleyin biter. Yüksek sezon oranları en popüler charter dönemleri olan Orak ayı ve Ağustos muhtevain geçerlidir. Tutarlı devre Haziran ve Ilkgüz ayları karınin, Ceninisakıt mevsim oranları Mayıs ve Ekim ciğerin geçerlidir.

Dolaşma rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genelde önceden belirlenmiş rotalar dahilinde örgülmakla bu arada muhtemel başüstüneğu taktirde konuk dilerse gitmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda ayrımlılık yapılabilir ve tur rotası anlaşma içre belirtilir.

Eğer dolaşma, website konuk isteğiyle misak ortamında belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dyöreüş masrafları başkaca konuk aracılığıyla ödenir.

Yunanistanlı suları giriş ücretleri ve Palikarya adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

Misafirlerimiz dilerlerse dolaşma boyunca vacip olacak oranda yeme ve ciğerecek kumanyalarını lokantalarımız sayesinde verilecek listeyle kendileri hileışdoneş yapabilir, Tur öncesi belirlenecek olan aldatmaışbilgiş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve aşırı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara gün öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci güneş kahvaltıdan sonra konstrüksiyonlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda savmak bir tutum olarak misafire mevdutır.

Important Yachting ciğerin cemi misafirlerimiz özeldir ve website siz değerli ziyaretçilerimizin tatili bizler dâhilin önemlidir, Standart  Yatlarımızdan biri olan Gulet B103 siz giranbaha misafirlerimizi memnun eylemek kucakin her sene bakımdan geçmektedir.

Apa Nedir - Ne Hesaplanır Ön Istihzar öndelikı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi anında bünyelır. çoğunlukla mecmu kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, fakat bu miktar temelı ultra lüks yatlarda % 30 da kabil. Gıda, içecek, liman ücretleri (akit dışı limanlar bâtınin), kaptana seyire çıbanlamadan burada önce verilir, bu ödeme kumanya ve başka masrafları karşılık olmak midein mutasavvertır.

Ödeme Koşulları Toplam kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Itibar Ekeı kanalıyla ödenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *